MAKIJAŻ PERMANENTNY

Obudzić się rano z niemal perfekcyjnym makijażem, z doskonałymi kreskami na powiekach, z dokładnym konturem wokół ust, pięknymi brwiami to brzmi dla wielu z nas nieprawdopodobnie…A jednak! Jest to możliwe, właśnie dzięki makijażowi permanentnemu!

Dobrze wykonany makijaż permanentny to perfekcja w dokładności i lekkości makijażu. Odpowiednio dobrane do wieku i urody kształty i kolory, pozwalają zgubić asymetrie, powodują, że stajemy się atrakcyjniejsi i nikt nie domyśla się dlaczego.

Za pomocą delikatnych igieł akupunkturowych do pierwszej warstwy skóry wprowadzane są certyfikowane, przetestowane alergicznie, najdelikatniejsze barwniki. Dzięki metodzie można narysować lub skorygować brwi, kreski na powiekach lub ustach. Taki makijaż wydobywa i podkreśla indywidualne, naturalne piękno.

W zależności od typu i kolorytu skóry makijaż utrzymuje się ok 2 lat. Gdy zauważymy, że zaczyna blednąć możemy w każdym momencie poddać się ponownemu zabiegowi i odświeżyć go na nowo. Zaletą makijażu permanentnego jest to, że możemy w dowolnym czasie zmieniać nasz wizerunek.

Wszystkie używane przez nas barwniki, igły i urządzenia do makijażu są dopuszczone do użytkowania na rynku polskim, jak również spełniają wszystkie najwyższe standardy higieniczne.

Przy każdej ingerencji w skórę odczuwa się niewielki ból. Tak jest i tutaj. Pracujemy delikatnie i staramy się przygotować Państwa skórę, żeby odczuwali Państwo zaledwie mrowienie.

Cennik

Makijaż permanentny  
Brwi metodą cieniowania 1000 zł
Brwi metodą piórkową (MICROBLADING) 1000 zł
Brwi metodą piórkową z cieniowaniem1100 zł
Kontur ust650 zł
Usta z wypełnieniem1200 zł
Kontur ust z cieniowaniem1100 zł
Kreska górna zagęszczająca rzęsy 450 zł
Kreska górna dekoracyjna600 zł
Kreska dolna350 zł
Pierwsze dopigmentowanie do 30 dniGRATIS
Dodatkowe dopigmentowanie do 3m-cy od pierwszej wizyty200 zł
Odświeżenie 3m-ce-2lata50% ceny (1 wizyta)
Odświeżenie powyżej 2 lat od pierwszej wizytycena regularna (2 wizyty)
Neutralizacja koloru200-300 zł

Kontakt

601 192 806
salon@afrodyta.radom.pl

więcej

OFERTA
PROMOCJE
VOUCHERY
CENNIK

adres

26-600 Radom
ul. Hallera 2

dołącz do nas

NAPISZ DO NAS