Pielęgnacja stóp

 

Pedicure

Obejmuje on pielęgnację skóry i paznokci stóp. W efekcie stopy wyglądają estetycznie i są zrelaksowane, a paznokcie pomalowane. Zabieg rozpoczynamy od moczenia stóp w kąpieli z dodatkiem ziołowej soli zmiękczającej z olejkami eterycznymi z sosny górskiej, rozmarynu, lawendy, kamfory i eukaliptusa. Składniki zawarte w kąpieli działają na nadmierą potliwość, zapewniając uczucie świeżości. Zrogowaciały naskórek usuwamy przy pomocy frezarki lub także omegi. Wykonujemy peeling delikatnie złuszczający i relaksujący stopy masaż. Paznokcie pielęgnujemy skracając je i wyrównując oraz usuwając skórki okołopaznokciowe. Na koniec pokrywamy je odżywką, tradycyjnym lakierem lub lakierożelem hybrydowym. Nasze gabinety podologiczne zapewniają uczucie intymności, a fotele do pedicure wyposażone w systemy masażu rolkowego i uciskowego dają możliwość dodatkowego relaksu.

Wygładzająco-regenerujący zabieg na stopy

Maska w formie skarpet zapewnia długotrwały efekt pielęgnacyjny, za pomocą składników takich jak olejek makadamia, masło shea, alantoina, panthenol, mocznik, kwas salicylowy i ekstrakty owocowe.

Korekta wrastającego paznokcia

Klamra korygująca wrastający paznokieć B/S Quick – Spange zalecana jest w przypadku stwierdzenia wrastania paznokcia na skutek deformacji płytki paznokciowej. Klamra jest skuteczną metodą w korekcji dolegliwości. Płaska forma klamry nie powoduje ucisku w obuwiu, jest optycznie niewidoczna, można ją lakierować.

Klamra metalowa 3TO SPANGE

Najbardziej zaawansowana metoda korekcji wrastających paznokci (paznokcie rurkowate, po ingerencjach chirurgicznych, ze stanami zapalnymi). System zakładania klamer 3TO jest prawie bezbolesną i bezkrwawą metodą. W przeciwieństwie do znanych technik klamrowych stosujemy tu trzyczęściową klamrę Orthonyxie. Klamra 3TO obok normalnego rozmiaru w dwóch różnych grubościach drutu dostępna jest również jako klamra dla dzieci. Zarówno uformowania haczyka jak i dopasowania formy paznokcia dokonuje terapeuta. Zaletą klamer metalowych jest natychmiastowe ustanie bólu, uniknięcie bolesnych operacji (ważna zaleta nie tylko dla diabetyków), nie przeszkadzają podczas chodzenia, nie ograniczają sprawności ruchowej.

Rurka korygująca

Rurki Sulci-Protektor zalecane są w przypadku niewielkiego wrastania paznokcia. Przeciętą z jednej strony rurkę nasuwa się na odpowiednio przygotowany brzeg paznokcia i utrwala masą do rekonstrukcji paznokci.

Rekonstrukcja paznokcia

Odbudowa płytek paznokciowych zniszczonych przez grzybicę lub po urazach mechanicznych zarówno u stóp, jak i u rąk. Za pomocą specjalnej masy zawierającej clotrimazol, czyli substancję o działaniu przeciwgrzybiczym, lub światłoutwardzalnego żelu z climbazolem odbudowujemy zniszczoną płytkę paznokcia.

Cennik

Pedicure90 zł
Pedicure french100 zł
Pedicure japoński100 zł
Malowanie hybrydowe stóp80 zł
Pedicure hybrydowy130 zł
Wygładzająco-regenerujący zabieg na stopy z maską w formie skarpet70 zł
Klamra na wrastającego paznokcia B/S Quick Spange40 zł
Klamra metalowa 3TO Spange150 zł
wymiana łącznika50 zł
Rurka korygująca20 zł
Rekonstrukcja paznokcia25-35 zł
Żelowanie90 zł
Żelowanie kolorowe120 zł
Żelowanie french110 zł
Malowanie paznokci25 zł
french30 zł
Tamponada20 zł
Konsultacja podologiczna20 zł

Kontakt

601 192 806
salon@afrodyta.radom.pl

więcej

OFERTA
PROMOCJE
VOUCHERY
CENNIK

adres

26-600 Radom
ul. Hallera 2

dołącz do nas

NAPISZ DO NAS