PEELINGI CHEMICZNE

LIGHTENING

Terapia przeciw przebarwieniom. Linia bazuje na aktywnej substancji jaką jest kwas mlekowy w różnych stężeniach. Ten rodzaj kwasu dobrze sprawdza się podczas pielęgnacji skóry z przebarwieniami. Pomaga rozjaśnić zmiany barwnikowe i wyrównuje koloryt cery.

SKIN REVITAL

Biorewitalizacja skóry. Peeling przeznaczony do rewitalizacji. Sprawdza się w przypadku pielęgnacji poszarzałej cery, z nierównym kolorytem oraz tzw. skórze palacza. Głównym składnikiem jest kwas migdałowy.

PYRUVIC PEEL

Redukcja zaskórników. Zabieg rekomendowany dla skóry trądzikowej, z licznymi zaskórnikami oraz z problemem nadmiernego wydzielania sebum. Bazuje na kwasie pirogronowym, który działa antybakteryjnie, znacznie obniża pH skóry, dzięki czemu wpływa na poprawę stanu skóry tłustej i zanieczyszczonej.

VITAMIN C PEEL

Odnowa skóry. Bazuje na kwasie askorbinowym, stabilizowanym innowacyjnym kompleksem kwasu ferulowego i laktobionowego. Zabieg rekomendowany jest dla cer naczyniowych, wrażliwych i tych skłonnych do rumienia, dla palaczy, w kuracjach po kąpielach słonecznych, osób, u których zaobserwowano obecność poszerzonych naczyń krwionośnych, tzw. „pajączków”. Witamina C stymuluje lepsze ukrwienie skóry, poprzez wspomaganie procesu syntezy kolagenu wpływa na jędrność i elastyczność skóry, wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, rozjaśnia skórę i spłyca zmarszczki.
Kwas laktobionowy redukuje teleangiektazje, łagodzi podrażnienia i zmniejsza stan zapalny. Dodatkowo ma unikalną właściwość wiązania i zatrzymywania wody w naskórku,wygładza i zmiękcza go, posiada działanie antyoksydacyjne oraz reguluje odnowę komórkową.

SALICYLIC PEEL

Terapia przeciwtrądzikowa. Zabieg z 30% kwasem salicylowym o pH 1,8.
Wskazania: trądzik pospolity, skórymieszane i zanieczyszczone, fotostarzenie, rogowacenie okołmieszkowe (ciało).
Efekty stosowania: zredukowane niedoskonałości (płytkie przebarwienia, drobne zmarszczki, rozszerzone pory, zaskórniki, wypryski) wygładzenie skóry, regulacja wydzielania sebum, skóra zyskuje zdrowy koloryt, jest napięta i rozświetlona.

AZA PEEL

Peeling dla cery naczynkowej, wrażliwej. Terapia bazuje na kwasie azelainowym który wykazuje bardzo dobre właściwości przeciwbakteryjne, jak również doskonale sprawdza się w redukcji objawów związanych z trądzikiem różowatym oraz pospolitym. Zabieg szczególnie rekomendowany jest dla cer naczyniowych, wrażliwych i tych skłonnych do rumienia, w łuszczycy, w zapaleniu mieszków włosowych, melasmie, ostudzie, na plamy barwnikowe oraz przebarwienia.

ARCHIECT PEEL

Zabieg zwężający pory i poprawiający strukturę skóry. Unikalny zabieg bazujący na właściwościach ekstraktów bogatych w kwasy huminowe. Zaprojektowany dla skóry z problemem rozszerzających się z upływem czasu porów. Wygładza cerę i pobudza produkcję kolagenu XVIII, odpowiedzialnego za stabilne rusztowanie podskórne.

ASIATIC PEEL

Zabieg z kwasem azjatykowym przywracający hydro-równowagę i odbudowujący barierę naskórkową. Zabieg przeznaczony do pielęgnacji skóry odwodnionej i suchej. Kluczowym składnikiem jest kwas azjatykowy, pozyskiwany z wąkroty azjatyckiej oraz kompilacja licznych składników o głębokiej sile nawilżającej i odżywczej, m.in. ekstrakt z drzewa Sacha Inchi, NMF, inhibitor ceramidazy. Razem tworzą unikalne źródło przywracające hydro-równowagę skóry, odbudowują barierę naskórkową i wygładzają zmarszczki, powstałe wskutek odwodnienia.

B-LIKE PEEL

Nieinwazyjna redukcja zmarszczek mimicznych. Zabieg dla każdego rodzaju skóry, z pierwszymi oznakami starzenia się, w postaci zmarszczek mimicznych, zmniejszenia jędrności i elastyczności. B-Like® wykorzystuje moc czystego kwasu gammaaminomasłowego (GABA) i peptydów biomimetycznych. Idealny jako zabieg bankietowy.

Cennik

Zabiegi złuszczające, oczyszczające i depigmentacyjne 
Oczyszczanie manualne w zabiegu50 – 100 zł
Oczyszczanie cer młodych100 – 140 zł
Asiatic Peel
Zabieg przeznaczony do pielęgnacji skóry odwodnionej i suchej. Kluczowym składnikiem jest kwas azjatykowy, pozyskiwany z wąkroty azjatyckiej oraz kompilacja licznych składników o głębokiej sile nawilżającej i odżywczej, m.in. ekstrakt z drzewa Sacha Inchi, NMF, inhibitor ceramidazy. Razem tworzą unikalne źródło przywracające hydro-równowagę skóry, odbudowują barierę naskórkową i wygładzają zmarszczki, powstałe na skutek odwodnienia.
210 zł
B-Like Peel
Delikatna eksfoliacja kwasem szikimowym potęguje działanie kwasu gammaaminomasłowego, który blokuje mikroskurcze mięśni, powodując ich relaksację, a w efekcie redukcję zmarszczek mimicznych. Witamina C ujędrnia skórę i przywraca jej blask.
260 zł
Architect Peel™
Zabieg stymulujący syntezę kolagenu XVIII, dzięki czemu zwęża pory, wygładza teksturę skóry, redukuje zmarszczki, ujędrnia i napina skórę.
210 zł
Peeling chemiczny: Aza Peel/Lightening/Vitamin C Peel/Skin Revital/ Pyruvic Peel/Shiki Peel170 zł
dodatkowy kwas na okolicę 30 zł

Kontakt

601 192 806
salon@afrodyta.radom.pl

więcej

OFERTA
PROMOCJE
VOUCHERY
CENNIK

adres

26-600 Radom
ul. Hallera 2

dołącz do nas

NAPISZ DO NAS