Reklama świetlna dla firm

Nadal myślisz, że reklama to tylko banery i szyldy z plexi? Przełącz się na nowe możliwości, które daje reklama LED. Możesz przedstawić na nich informację o godzinach otwarcia, odwzorować logotyp, użyć symbolu skojarzonego z Twoim biznesem. Możliwości na neon reklamowy tak wiele, a cel jest jeden: przyciągnąć nowych klientów!

Neon z logo firmy
Neon z logo to najczęstszy rodzaj neonów, które wykonujemy na indywidualne zamówienie. Wystarczy, że prześlesz nam plik z logotypem oraz rozmiar neonu jakiego potrzebujesz. W odpowiedzi otrzymasz wstępną kalkulację i podejmiesz decyzję w sprawie tej inwestycji w wizerunek Twojego biznesu.
Neon z symbolem biznesu
Przykładami takich neonów są: nożyczki w salonie fryzjerskim, pizza w pizzerii , pałeczki w japońskiej restauracji, auto w siedzibie serwisu czy ryba w sklepie rybnym. Prosty zabieg, a tak skuteczny w całodobowym pokazywaniu przechodniom tego co robisz.
Neon z komunikatem
Świecąca nazwa sklepu, wskazanie co sprzedajesz, informacja o godzinach otwarcia, czy chwytliwe hasło reklamowe to często klucz do zdobycia klientów, którzy potrzebują tego co oferujesz. Ponadto, często neon stanowi darmową reklamę. Jak? Jest wielu turystów i pasjonatów fotografii robiących zdjęcia ciekawym neonom, by później udostępniać je w Internecie.
Nie ma tu neonu jakiego szukasz?
Zastanawiasz się ile wynosi cena neonu na zamówienie? Skontaktuj się
z nami, a stworzymy z Tobą coś wyjątkowego!
Jakie są neony marki NEONVERSE?
ODPORNE NA WARUNKI
ATMOSFERYCZNE
Twój neon LED będzie odporny na wilgoć i przygotowany do bezawaryjnej pracy w deszczu, śniegu i wichurze. Nie pozwolimy, żeby cokolwiek przeszkodziło Twojej reklamie lub zepsuło imprezę! Dbamy o to, aby inwestycja w podświetlaną reklamę przynosiła Ci zysk jak najdłużej.
BEZPIECZNE I ENERGOOSZCZĘDNE
Zasilane niskim napięciem, odporne na wilgoć i solidnie zamocowane do ściany. Neony LED i podświetlane kasetony reklamowe Neonverse są projektowane w taki sposób, żebyś nigdy nie musiał martwić się ich działaniem! A wzrostu rachunków za prąd nawet nie zauważysz, bo to przecież LED.
TRWAŁE PRZEZ LATA
Ciche i jasne neony LED pracują długo i bezdźwięcznie niezależnie od ustawionej jasności. Rekomendujemy zakup neonów dla biznesu wyłącznie w firmach świadczących kompleksowe usługi montażu jak i serwisu pogwarancyjnego. Jak my!
NOWOCZESNE
Neony wykonujemy z kompozytowego materiału i paska LED zamkniętego w silikonowej tubie. Nie musisz martwić się pękającym szkłem i uciekającym gazem, nowoczesna technologia zadba o Twój spokój.
Już wiesz gdzie kupić neon?
To zobacz jak prosto go zamówisz!
1. Wybierz wzór, który
podoba CI się najbardziej
2. Wybierz parametry,
które Cię interesują.
3. Kliknij zamów i ciesz się
neonem!
 
Sklep
Formularz zamówienia
Sposób realizacji zamówienia
RODO
 

Zobacz również
  Facebook
  Instagram
  Tik Tok

 

Kontakt
Neonverse
mail: kontakt@neonverse.pl
tel.: 48 695 772 086