Ledowy alfabet pełen możliwości
Neony litery to opcja pozwalająca na tworzenie dowolnych świetlnych napisów podczas wydarzeń różnego rodzaju. Jeżeli zajmujesz się organizacją imprez, rozważ systematyczną rozbudowę kolekcji neonowych liter. Każda osobna litera wyposażona jest w uniwersalną wtyczkę, dlatego może świecić samodzielnie lub jako spięta część dłuższego napisu LED.
Świecące litery
Oferujemy Ci cały alfabet neonowych liter, które możesz ułożyć samodzielnie według indywidualnej wizji! Kup od razu cały neonowy alfabet w zestawie, lub na początek postaw na litery potrzebne Ci na jedną okazję, żeby w przyszłości kupić te brakujace i poszerzyć paletę możliwości!
Czcionki liter LED
Sprawdź jakie czcionki wybraliśmy na litery LED w naszej ofercie neonów gotowych. Jest duża szansa, że pośród naszych propozycji znajdziesz odpowiadający Ci komplet. Wielu naszych klientów decyduje się nawet na połączenie dwóch, a nawet trzech rodzajów czcionek.
Nie ma tu liter jakich szukasz?
Jeżeli potrzebujesz wykonać neonowe litery w konkretnej czcionce,
na przykład firmowej, koniecznie napisz do nas wiadomość w formularzu!
Jakie są neony marki NEONVERSE?
UNIWERSALNE
Nasze litery LED posiadają uniwersalne wtyczki, dlatego są kompatybilne z innymi neonowymi literami. W Neonverse projektujemy tak, byś mógł czerpać 100% satysfakcji z tworzenia kolekcji liter LED na każdą okazję.
NIEZAWODNE
Litery wykonujemy z kompozytowego materiału i paska LED zamkniętego w silikonowej tubie. Nie musisz martwić się pękającym szkłem i uciekającym gazem. Nowoczesna technologia zadba o Twój spokój.
Już wiesz gdzie kupić neon?
To zobacz jak prosto go zamówisz!
1. Wybierz wzór, który
podoba CI się najbardziej
2. Wybierz parametry,
które Cię interesują.
3. Kliknij zamów i ciesz się
neonem!
 
Sklep
Formularz zamówienia
Sposób realizacji zamówienia
RODO
 

Zobacz również
  Facebook
  Instagram
  Tik Tok

 

Kontakt
Neonverse
mail: kontakt@neonverse.pl
tel.: 48 695 772 086