Neon jako dekoracja pokoju
Neon LED w pokoju to nowoczesna ozdoba nadającą wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Sprawi, że poczujesz się w nim bardziej indywidualne, a Twoi goście z pewnością go zauważą. Możesz zdecydować się na neon w modnym kształcie lub z jednym z popularnych napisów. Szczególnie polecamy neony, które poprawiają nastrój i motywują do działania! Testowaliśmy ich skuteczność osobiście:)
Neon jako pomysł na prezent
Neon do pokoju to także wyjątkowy prezent dla kolegi, przyjaciółki czy syna marzącego o pokoju gamingowym. W naszej ofercie znajdziesz neony, które możesz podarować bez obaw o jakość. Buszuj w sklepie i dobierz wzór, który pasuje do bliskiej Ci osoby. Jesteśmy pewni, że znajdzie dla niego miejsce i będzie patrzył chętniej niż na ramkę ze zdjęciem!
Neon jako modny gadżet
Jesteś aktywny w mediach społecznościowych? Jeżeli tak, to nie raz szukałeś dobrego tła dla selfi. Świecący neon z modnym wzorem lub napisem to coś czego będą zazdrościć Ci znajomi. A może już budujesz swoją markę osobistą nagrywając reels, stories i vlogi? W tym przypadku neon jako gadżet to must have!
Nie ma tu neonu jakiego szukasz?
Zastanawiasz się ile wynosi cena neonu na zamówienie? Skontaktuj się z nami, a stworzymy z Tobą coś wyjątkowego!
Neon jako nocna lampka
Poza niewątpliwym wpływem na wystrój wnętrza, neon to także praktyczne wyposażenie sypialni. Wielu z nas całe życie sypia przy włączonym świetle lampki nocnej. Miękkie światło neonu w wybranej przez Ciebie barwie to coś zdecydowanie lepszego. Wybierając neon animowany z opcją sterowania przez aplikację, docenisz także wygodną obsługę bez ruszania się z łóżka.
Jakie są neony marki NEONVERSE?
BEZPIECZNE
Zasilane niskim napięciem, odporne na wilgoć i solidnie zamocowane do ściany. Neony LED i podświetlane kasetony reklamowe Neonverse są projektowane w taki sposób, żebyś nigdy nie musiał martwić się ich działaniem!
KOMFORTOWE
Zastosowanie technologii LED w rozpraszającym światło silikonie to gwarancja funkcjonalności i energooszczędności. Nowoczesne neony są zupełnie inne niż zabytkowe szklane neony: nie potłuką się, nie ulotnią żadnych gazów, a ich pracy nie towarzyszy żaden dźwięk.
Już wiesz gdzie kupić neon?
To zobacz jak prosto go zamówisz!
1. Wybierz wzór, który
podoba CI się najbardziej
2. Wybierz parametry,
które Cię interesują.
3. Kliknij zamów i ciesz się
neonem!
 
Sklep
Formularz zamówienia
Sposób realizacji zamówienia
RODO
 

Zobacz również
  Facebook
  Instagram
  Tik Tok

 

Kontakt
Neonverse
mail: kontakt@neonverse.pl
tel.: 48 695 772 086