Światło, które wyróżnia.

Gotowe wzory oraz produkcja projektów indywidualnych

3
Co chcesz zrobić?
KUp neon na zamówienie
To opcja jeżeli zależy ci na własnym napisie, ikonie czy logo. Obiecujemy, że jedyne co musisz wiedzieć to, co Ci się podoba. Projektem i technikaliami zawsze zajmujemy się my.
albo
KUp neon na zamówienie
To opcja jeżeli zależy ci na czasie. Mamy kilkanaście najpopularniejszych neonów, które wyślemy do Ciebie w ciągu 7 dni roboczych.
3
Włącz radość. Włącz neon.

U siebie, u przyjaciela, u dziecka, a nawet u swoich klientów. Neon LED, czy to jako neon na ścianę czy wolnostojący napis LED to pomysł na zaskoczenie nie tylko nastolatka. Pośród naszych najciekawszych neonów na zamówienie wykonywaliśmy personalizowane napisy wręczane jako pamiątka dla nowożeńców. Podejrzewamy, że ten neon świetlny trafił akurat do sypialni 🙂 A tak na serio: podejmujemy się realizacji nawet najbardziej nietypowych i wymagających neonów na zamówienie, ponieważ jesteśmy ich producentem. A neony LED dostępne z gotowych wzorów mamy w naszym sklepie.

Neon do domu
Neon LED, czyli prosty sposób na efekt WOW

Światło to magia, która potrafi odmieniać wnętrza. Nawet te designerskie bez dobrego oświetlenia nie prezentują się dobrze. Skorzystaj z tego, że właśnie poznajesz firmę, która potrafi czarować światłem w dowolnym kolorze, w dowolnym miejscu i w dowolnym stylu. Neon LED to okazja na stworzenie przyjemnego klimatu w Twoim salonie kosmetycznym, fryzjerskim czy barberskim. Szansa na podniesienie prestiżu prowadzonego butiku lub restauracji. A może extra atrakcja na imprezy, które organizujesz w swoim lokalu? Włącz wyobraźnię myśląc o tym, co przykuje uwagę Twoich klientów. A my sprawimy, że włączysz ten neon szybciej niż myślisz.

Neon dla firmy
Obawiasz się, że kupisz neon słabej jakości?

OK, rozumiemy, bo sami widzimy jakie neony można kupić na Allegro z wysyłką z Szanghaju. Jesteśmy odpowiedzią na wątpliwości, które wzbudzają tanie chińskie neony LED. Nasze produkty, czy to neony na ścianę, czy to neony wolnostojące i kasetony reklamowe, produkujemy w 100% w Polsce. Samodzielnie, grupą 4 młodych entuzjastów ze skłonnością do gamingu. Tak, lubimy to bardzo i właśnie od pomysłu na nasz pierwszy neon do pokoju gamingowego, zaczęła się historia firmy Neonverse. True story. Ten neon działa non stop już 3 lata, a w międzyczasie wysłaliśmy dziesiątki kolejnych, także za granicę.

3

Nie wiesz jak wybrać dobry neon?

Zwróć uwagę na te sprawy.

Technologia

Wybierając Neonverse, masz gwarancję zadowolenia od momentu otrzymania paczki z przesyłką. Sprawdzone podzespoły, estetyczne wykończenie oraz niskie zużycie prądu, to kwestie oczywiste. To co robi różnicę, to fakt, że będziemy do Twojej dyspozycji także po zakupie, na wypadek jakbyś miał pytania, chociażby o montaż.

Cicha praca

Mam świadomość, że neony LED, które tworzymy w celu dekoracji wnętrz, nie mogą przeszkadzać domownikom czy Twoim klientom. Zastosowane podzespoły to nowoczesne listwy LED, które w przeciwieństwie do neonów z poprzedniej epoki, nie będą irytujące dla ucha. Tak, jak nie słyszysz zwykłej ledowej żarówki.

Odporność na warunki atmosferyczne

Nasze neony LED i kasetony reklamowe trafiają także na fasady budynków jako outdorowa reklama świetlna. To, że wytrzymają ciężką aurę, deszcz i słotę jest pewne jak słońc! Bez stosowanych przez nas system uszczelnień i zabezpieczeń przeciw napięciowych nie bylibyśmy w stanie dać Ci producenckiej gwarancji. My jesteśmy pewni, więc Ty też możesz.

Bezpieczeństwo

Nasze neony często trafiają do pokojów dzieci i nastolatków. W standardzie stosujemy zabezpieczenia dające bezpieczeństwo użytkowania porównywalne do bezpieczeństwa zwykłej lampki nocnej. Chociaż chyba jesteśmy lepsi… bo nie ma jak wykręcić żarówki!
3

Potrzebujesz pomocy w wyborze neonu?

Najważniejsze jest przeznaczenie, czyli to gdzie i czemu będzie służył Twój neon.
Na początek zobacz trzy poniższe grupy produktów, bo to neony wybierane najczęściej.
Neon animowany do pokoju

Prawdziwa gratka dla gamerów! A może uroczy dodatek do ulubionego miejsca w domu? Jedno jest pewne: neon animowany to najlepsze rozwiązanie, jeżeli chciałbyś zmieniać jego kolor w zależności od nastroju. Mógłbyś też ustawić automatyczny tryb kolorystycznych przejść w samodzielnie stworzonej konfiguracji. I do takiej zabawy potrzebujesz tylko swojego smartfona i naszej aplikacji! To więcej niż zwykły neon, które znajdziesz na sklepowej półce.

Neon reklamowy wewnętrzny
Nowoczesna reklama? Zapomnij o szyldach i plakatach. Reklama musi być widoczna, a na tym polu nie ma nic lepszego niż światło. Neony reklamowe, w formie symboli lub logotypów sprawdzają się szczególnie w przyjemnych, przyciemnionych wnętrzach. Specjalizujemy się w produkcji neonów LED na zamówienie i jesteśmy pewni, że damy radę ze smakiem podkręcić wizerunek Twojej marki.
Podświetlany kaseton zewnętrzny
Niech siedziba twojej firmy będzie jak latarnia wabiąca nowych klientów! Podświetlany kaseton reklamowy nad drzwiami Twojej restauracji czy salonu kosmetycznego podniesie ich prestiż o znacznie więcej niż niezauważalny wzrost rachunków za prąd. Wszystkie kasetony reklamowe Neonverse spełniają energooszczędne normy właściwe dla technologii LED.
TO SIĘ PODOBA!
ZOBACZ GOTOWE NEONY ZE SKLEPU!
MASZ INNY POMYSŁ?
TAKIE NEONY WYKONALIŚMY NA ZAMÓWIENIE
Warto rozmawiać!
O neonach możemy rozmawiać godzinami! Jeżeli chcesz o coś zapytać poradzić się w zakresie skutecznej reklamy lub poznać orientacyjne koszty swojego pomysłu, skorzystaj z poniższych opcji. Czekamy na sygnał, że możemy zrobić dla Ciebie coś fajnego!
Formularz kontaktowy

  Imię

  Mail

  Numer telefonu

  Wiadomość

  Załącz plik

   Imię

   Mail

   Numer telefonu

   Wiadomość

   Załącz plik

   Sklep NEONY NEONVERSE
   mail: kontakt@neonverse.pl
   tel.: 48 695 772 086
    
   Sklep
   Formularz zamówienia
   Sposób realizacji zamówienia
   RODO
    

   Zobacz również
     Facebook
     Instagram
     Tik Tok

    

   Kontakt
   Neonverse
   mail: kontakt@neonverse.pl
   tel.: 48 695 772 086