Reklama świetlna na kasetonie

Nawet trudno wyobrazić sobie ulice miast bez światła, którymi kuszą podświetlane kasetony reklamowe. Pomyśl, czy Twój biznes jest widoczny nie tylko w dzień, ale i w nocy. Pójdź drogą wyznaczaną przez galerie handlowe, eleganckie butiki czy sieci sklepów i doposaż swój biznes w lepszą widoczność. To samo dotyczy branżowych targów.

Jaka jest cena kasetonu dla Twojej firmy?
Sprawdź wysyłając nam zapytanie!
Kaseton reklamowy jako szyld
Podświetlane kasetony reklamowe to znana i lubiana przez właścicieli sklepów i lokali usługowych forma oznakowania siedziby. Jest to podstawowa reklama, o którą należy zadbać. Kasetony reklamowe wykonujemy w dowolnie dużych rozmiarach dbając o estetykę wybranego przez Ciebie projektu graficznego. Zależnie od potrzeb kaseton może składać się z poszczególnych liter i symboli lub być prostokątnym podświetlanym panelem.
Kaseton reklamowy jako
element dekoracyjny
Kasetony reklamowe sprawdzają się nie tylko w reklamie outdoorowej. Coraz więcej ledowych kasetonów używanych jest zamiast tradycyjnych tablic informacyjnych i plakatów. Zbudujesz tym prestiż niezbędny w biznesie zorientowanym na zamożniejszą grupę klientów i asortyment o podwyższonej jakości.
Kaseton reklamowy na stoisko targowe
Nie jesteś właścicielem sklepu czy restauracji? Prowadzisz działalność produkcyjną i nie potrzebujesz reklamy dla klientów detalicznych? OK, ale nie oznacza to, że nie potrzebujesz kasetonów reklamowych. Targi branżowe to jaskrawy przykład wyższości reklamy świetlnej od tradycyjnej. Zainwestuj raz w uniwersalny kaseton z logotypem i wykorzystuj go podczas wielu imprez targowych.
Jakie są neony marki NEONVERSE?
ODPORNE NA WARUNKI
ATMOSFERYCZNE
Twój neon LED będzie odporny na wilgoć i przygotowany do bezawaryjnej pracy w deszczu, śniegu i wichurze. Nie pozwolimy, żeby cokolwiek przeszkodziło Twojej reklamie lub zepsuło imprezę! Dbamy o to, aby inwestycja w podświetlaną reklamę przynosiła Ci zysk jak najdłużej.

BEZPIECZNE I ENERGOOSZCZĘDNE

Zasilane niskim napięciem, odporne na wilgoć i solidnie zamocowane do ściany. Podświetlane kasetony reklamowe Neonverse są projektowane w taki sposób, żebyś nigdy nie musiał martwić się ich działaniem! A wzrostu rachunków za prąd nawet nie zauważysz, bo to przecież LED.
MONTOWANE PRZEZ SPECJALISTÓW
Rekomendujemy zakup kasetonów reklamowych dla biznesu wyłącznie w firmach świadczących kompleksowe usługi montażu jak i serwisu pogwarancyjnego. Jak my!
 
Sklep
Formularz zamówienia
Sposób realizacji zamówienia
RODO
 

Zobacz również
  Facebook
  Instagram
  Tik Tok

 

Kontakt
Neonverse
mail: kontakt@neonverse.pl
tel.: 48 695 772 086